Foci Eb menetrend 2016 Sopron

MENETREND IDŐRENDBEN:

1. CSOPORTKÖR
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport
Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport
Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport
Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport
Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport
Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport
Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport
Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport
Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport
Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport
Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport
Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport
2. CSOPORTKÖR
Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport
Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport
Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport
Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport
Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport
Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport
Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport
Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport
Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport
Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport
Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport
Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport

3. CSOPORTKÖR

Vasárnap 19 Június, 21.00 (Lille): Svájc v Franciaország – A csoport
Vasárnap 19 Június, 21.00 (Lyon): Románia v Albánia – A csoport
Hétfő 20 Június, 21.00 (St-Etienne): Szlovákia v Anglia – B csoport
Hétfő 20 Június, 21.00 (Toulouse): Oroszország v Wales – B csoport
Kedd 21 Június, 18.00 (Párizs): Észak-Írország v Németország – C csoport
Kedd 21 Június, 18.00 (Marseille): Ukrajna v Lengyelország – C csoport
Kedd 21 Június, 21.00 (Bordeaux): Horvátország v Spanyolország – D csoport
Kedd 21 Június, 21.00 (Lens): Csehország v Törökország – D csoport
Szerda 22 Június, 18.00 (Lyon): MAGYARORSZÁG v Portugália – F csoport
Szerda 22 Június, 18.00 (St-Denis): Izland v Ausztria – F csoport
Szerda 22 Június, 21.00 (Nice): Svédország v Belgium – E csoport
Szerda 22 Június, 21.00 (Lille): Olaszország v Íroroszág – E csoport

Kieséses szakasz menetrendje

Nyolcaddöntők

szombat, június 25.

Svájc
15:00

Lengyelország

Wales
18:00

Észak-Írország

Horvátország
21:00

Portugália
vasárnap, június 26.

Franciaország
15:00

Írország

Németország
18:00

Szlovákia

Magyarország
21:00

Belgium
hétfő, június 27.

Olaszország
18:00

Spanyolország

Anglia
21:00

Izland

Negyeddöntők
1: Győztes 1 v Győztes 2 (21.00, 30 Június, Marseille)
2: Győztes 3 v Győztes 4 (21.00, 1 Július, Lille)
3: Győztes 5 v Győztes 6 (21.00, 2 Július, Bordeaux)
4: Győztes 7 v Győztes 8 (21.00, 3 Július, St-Denis)

Elődöntők
1: Győztes NF1 v Győztes NF2 (21.00, 6 Július, Lyon)
2: Győztes NF3 v Győztes NF4 (21.00, 7 Július, Marseille)

Döntő
Győztes E1 v Győztes E2 (21.00, 10 Július, St-Denis)

És hogy hol nézd végig a meccseket?!

NAGY KIVETÍTŐ, garantált ESŐ MENTES!, kellemes KLÍMÁJÚ, Csocsóval, darts géppel, Ping-pong asztallal és Tengő pályával ellátott:

EB SPORT ARÉNA – Sopron, Baross úti kollégium mélygarázsában A Club-1 szervezésében!